רובוט עושה את זה יותר טוב מאדם: למה אוטומציה מצוינת לעסקים?

אוטומציה שיווקית מככבת בכל עסק או חברה מצליחים, מה הסוד של העולם האוטומטי המומלץ לכל סוג עסק ובכל ענף? האוטומציה השיווקית מאפשרת לעסקים לסייע לעובדים במשימות השוטפות, מקצרת את תהליכי העבודה, מאפשרת שיפור מדדים ויעדים עסקיים והכל באמצעות קישורים בין מערכות וכלים אוטומטיים חדשניים המסייעים לכם לבלוט בין מתחרים המחפשים לנצח אתכם בקרב ההישרדות הבלתי נגמר.

האם האוטומציה מומלצת לעסקים? תסתכלו בספרי ההיסטוריה!

השיטה הטובה ביותר כדי להחליט על הצעדים העתידיים של העסק שלכם היא להציץ בהיסטוריה הלא רחוקה, כל פעולה עסקית עתידית שתרצו לבצע (גם אם היא כוללת טכנולוגיה חדשנית או פטנטים ייחודיים) בוצעה בצורות שונות בהיסטוריה.
בהתמקדות על פעולות אוטומטיות לעסקים בעידן המודרני, הביטו במפעלים הקטנים שהפכו למפעלי ענק המובלים כעשרות שנים בתחומם בעזרת מכונות אוטומטיות.
עסקים בינוניים ששילבו בטכנולוגיה שלהם פעולות אוטומטיות (היום הן מובנות מאליהן), הפכו תוך זמן קצת לעסקים השולטים בענף שבו הם נמצאים.
עסקים וחברות בעידן הדיגיטלי העכשווי למדו דבר או שניים על ההיסטוריה של העסקים והבינו היבט עסקי פשוט – הגברת פעולות אוטומטיות בעסק מייעלות את שיטת העבודה ומשפרות את התוצאות העסקיות.

איך האוטומציה השיווקית עובדת? אוטומציה של תהליכים עסקיים!

האוטומציה השיווקית יכולה להגיע בדמות מערכות אוטומציה שונות ובנוסף באמצעות קישורי נכסים דיגיטליים וטכנולוגיים שונים הקיימים בכל עסק מודרני: מערכת לניהול לקוחות, אתר העסק, דף פייסבוק, דוא"ל, מערכת הטלפון ועוד.
את המערכות והקישורים מבצעת חברת האוטומציה השיווקית המובילה חברת "Marketing Automation", מומחה האוטומציה של החברה מתחבר למערכות השונות בעסק/חברה שלכם ומאפשר להן לנהל "דו-שיח" ולהעביר מידע אחת אל השנייה.
בנוסף להעברת המידע, מומחה האוטומציה השיווקית יתאים לכם את מערכות האוטומציה המסייעות להיבטי השיווק, השירות והתפעול שלכם להתקדם כמה רמות מעלה.
באמצעות הפעולות האוטומטיות תוכלו לדוגמה לאתר לידים חדשים ולרכז אותם בצורה אוטומטית בקובץ גוגל, לפתוח כרטיס לקוח אוטומטי בעת רישום למערכת דואר שיווקית (ניוזלטר), שיחה נכנסת תעבור למערכת ניהול לקוחות או תיכנס לקובץ אוטומטי בהתאם ללקוח, כמו כן תוכלו לאסוף נתונים על לקוחות, לשוחח איתם בצורה אוטומטית עם מערכת הצ'אט בוט של פייסבוק, לעדכן את הלקוחות על מידע פרטני או כללי דרך מערכת SMS  אוטומטי ועוד.

אוטומציה שיווקית: חיסכון בתקנים ומסייע לעובדים קיימים

משמעות האוטומציה השיווקית אינה גל פיטורים המוני, ההפך הוא הנכון, האוטומציה השיווקית מסייעת לעסקים ליצור משרות מורכבות יותר (עקב העובדה שפועלות שגרתיות רבות נחסכו) ולהפוך לעסק משגשג ומצליח.
במרבית המקרים האוטומציה השיווקית מסייעת לעובדים הקיימים ולא מחליפה אותם לחלוטין, ייתכנו מקרים בהם חברה בנונית-גדולה משקיעה מראש סכומים גדולים באוטומציה שיווקית ובונה מערך אוטומטי יוקרתי ומקצועי גדול.
יחד עם קישורים בין מערכות קיימות והוספת מערכות אוטומציה שיווקית לעסק, תוכלו ליצור מחלקת-על וירטואלית, המסייעת לעובדים הקיימים ומאיצה תהליכים עסקיים רבים.

chatbot 3936760 640 - רובוט עושה את זה יותר טוב מאדם: למה אוטומציה מצוינת לעסקים?
אוטומציה לעסק

בתפעול אוטומטי: יותר נתונים על לקוחות, יותר לידים

האוטומציה השיווקית יכולה לסייע לכם להשיג יותר לידים, לסדר ולפלח לכם את הלקוחות הפוטנציאלים לקראת מכירה עתידית.
מערכת אוטומציה לדוגמה המבצעת מספר רב של פעולות בו זמנית היא הצ'אט בוט של פייסבוק, מערכת המוגדרת כלהיט העסקים בשנים האחרונות.
מערכת הצ'אט בוט מאפשרת לכם לשוחח עם הלקוחות באופן אוטומטי (ניתן לעבור לשיחת כתובה אנושית בכל רגע שתבחרו), השיחה מתבצעת ללא המתנה ועם מאות או אלפי אנשים בו זמנית.
מערכת הצ'אט בוט המוטמעת בדף הפייסבוק העסקי שלכם יכולה להשיג עבורכם את הנתונים על הלקוחות, לטייב את הנתונים במערכות שלכם, להשיג יותר לידים ולהעביר לכם את כל הלידים בצורה מסודרת ומפולחת.
מערכת הצ'אט בוט מסייעת גם בפעולות שיווק וקידום מוצרים, שירותים, אירועים והשקות, מבצעים וקמפיינים שונים.

יומן פגישות אוטומטי: תורים נקבעים בצורה אוטומטית

צריכים מזכיר/ה לעסק? רוצים לסייע למזכירות? האוטומציה השיווקית יכולה לענות לכם גם על שירותי קביעת תורים ומזכירות.
באמצעות מערכות אוטומציה שונות ניתן להכניס כל שיחה למערכת ניהול הלקוחות שלכם או לקובץ בגוגל עם פירוט הלקוחות, שיחה הנכנסת ולא נענתה יכולה להופיע לכם כמייל לחזרה ובנוסף תוכלו להשתמש בשירותי האוטומציה כדי לנהל יומן פגישות באופן אוטומטי יחד עם שילוב הודעה ב- SMS  או במייל עם תזכורת לפגישה עתידית, תור קרוב או שולחן שנשמר במסעדה.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

סגור