איך ניוזלטר יכול לעזור לעסק שלי מבחינת אוטומציה?

ניזולטר: אחת הדרכים הטובות לייעל את העסק ואת השיווק שלכם

אם אתם בעלי עסק אתם בטח כבר יודעים שעסקים היום עובדים בהילוך גבוה לפחות בכל הקשור לשיווק של העסק. כיום כל עסק חייב לעשות שיווק ממוקד כדי להגיע לפלח הלקוחות אליו הוא מכוון, יש המון דרכים לעשות זאת אך הדרך הטובה ביותר היא לשלב כמה שיותר פעולות שיווקיות במקביל.

ניוזלטר זוהי אחת הדרכים שהוכחו כמוצלחות בשיווק של עסקים, כיום בגלל שהכל עובד כל כך מהר חשוב להיות עם אצבע על הדופק כדי להישאר בעניינים ולהצליח להתחרות בעסקים המקבילים אליכם. עם השנים הנושא של ניוזלטר הלך והתפתח באופן טבעי בגלל ההצלחה שלו, כיום ניות לשלב ניוזלטר אשר נשלח אל הלקוחות שלכם באופן אוטומטי זה מה שנקרא ניוזלטר אוטומציה.

הסיבה שהניוזלטר התפתח לכיוון הזה היא בדיוק מה שדיברנו לפני, התחרות הפכה להיות גדולה וכולם משווקים את עצמם אבל מצד שני אתם גם אמורים לנהל עסק ובמיוחד עסק שאתם משווקים טוב כך באופן טבעי מגיעים אליכם לקוחות מהפרסום והשיווק שעשיתם.

בעצם המטרה היא להגדיל את קהל הלקוחות שלכם אבל ככל שיש יותר לקוחות יש יותר עבודה כך שלא באמת נשאר לכם זמן גם לנהל את העסק וגם לשווק אותו, פה נכנסת האוטומציה לפעולה ועוזרת לכם לנהל את העסק בצורה הטובה והיעילה ביותר.

אז מה זה אוטומציה ומה זה יכול להועיל לי לעסק?

דיברנו על כך ששיווק העסק שלכם הוא סופר חשוב וישפיע על ההצלחה שלו, אך מצד שני ככל שבאים יותר לקוחות בעלי העסק נשארים עם פחות זמן לשיווק שלו. שיווק עסק בעזרת ניוזלטר הפך להיות אחת הדרכים היעילות לשווק עסק.

ניוזלטר אוטומציה נותן בדיוק את המענה למה לבעיה שהעלנו קודם, תחשבו שאתם לא באמת צריכים להתעסק בצורה ישירה עם השיווק אלא רק לעקוב אחריו, זה בדיוק המטרה של ניוזלטר אוטומציה, הכל עובד באופן אוטומטי ונשלח ללקוחות מבלי שתצטרכו לעשות יותר מדי פעולות.

אין שום הגיון שבעל עסק ישב כל היום ויעסוק בשיווק של העסק במקום להתעסק בעסק עצמו, כיום עסקים בונים לעצמם אסטרטגיה כזו שתוכל להוביל אותם להצלחה וכדי לעשות זאת עליהם לייעל את העסק עד כמה שניתן, אם בהתחלה הייתם צריכים לשבת המון שעות כדי לארגן שהכל יעבוד כמו שצריך כיום אתם יכולים לתת למערכת אוטומציה לשלוט על הניוזלטר שלכם ולנהל אותו באופן אוטומטי במינימום זמן ביחס לעבר.

אז בעצם ניוזלטר אוטומציה במילים פשוטות זהו כלי אשר מנהל את השיווק שלכם באופן אוטומטי ומאפשר לכם לחלק את הזמן שלכם כך שגם תוכלו לנהל את העסק ובמקביל לשווק אותו באופן יעיל וכזה שיביא לכם לקוחות.

איך ניוזלטר ואוטומציה עובדים בפועל

כאשר מתכננים מערכת אוטומציה שתשלוט על שליחת הניוזלטר של העסק שלכם יש לכם שליטה איך אתם רוצים שזה יעבוד, שיווק בעזרת אוטומציה נותן לכם שליטה על תאריכים או אירועים שהתרחשו במערכת, למשל התווסף מייל של לקוח חדש ובאופן אוטומטי הוא יקבל את הניוזלטר ששלחתם לשאר הלקוחות הרשומים.

בעצם אתם בונים לעצמכם מערכת דיוור של ניוזלטרים שאתם מתכננים לשלוח ללקוחות שלכם שהופכת להיות בשליטה ממוחשבת וללא טעויות אדם אתם בוחרים למי ומתי המייל ע הניוזלטר ישלח ובוחרים איזה תוכן הם יקבלו.

מעבר לכך תוכלו למצוא במערכת האוטומציה עוד נקודות חשובות שאתם יכולים לנהל באופן אוטומטי כמו למשל שליטה על הלידים שמתקבלים, תוכלו להגדיל את אחוז ההמרה של כל ליד על ידי פילוח נכון של המערכת, תוכלו לקבל התראות על לידים חדשים כדי שתוכלו לפעול מיידית ולא לפספס אותם, ועוד דרכים שיעזרו לכם להתנהל בצורה היעילה ביותר.

אם אתה או את בעלי עסק אתה בטח יודעים כמה השיווק שלו חשוב ובעיקר בשנים האחרונות כאשר התחרות הפכה להיות כל כך משמעותית. כאשר אתם מתחילים לייעל את העסק אתם מרגישים גם שיש לכם יותר לקוחות וכך גם באופן טבעי יותר הכנסות, מה שאומר פחות זמן לשיווק לכן ניוזלטר אוטומציה חוסך מכם זמן יקר ועוזר לכם להפוך את העסק ליעיל יותר.

ממש לא זה בדיוק הרעיון שעומד מאחורי המערכות הללו הן נועדו בדיוק למטרה הזו של לייעל את העסק ולתת לבעל העסק כמה שיותר זמן להתעסק בעסק עצמו ולא בשיווק שלו. מפתחי המערכות האלה חשבו בדיוק על הנקודות האלה שלא כל אחד מבין במחשבים ולכן הם הפכו את מערכות אוטומציה לידידותיות ככל הניתן עבור המשתמש הפשוט.ממש לא ביחס לתמורה שאתם מקבלים, מאוד מומלץ לעבוד בדרך זו להפוך את העסק ליעיל יותר ובטווח היותר רחוק לגדול ומצליח יותר.

כיום כל מי שרוצה לשווק את עצמו ברשת ניוזלטר הוא בהחלט דרך מעולה להגיע ללקוחות חדשים וגם קיימים, שיווק דרך ניוזלטר מתאים כמעט לכל עסק אפילו חנות ירקות יכולה לשווק את המוצרים שלה ללקוחות של דרך ניוזלטר.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

סגור