"smoove" – סקירת שירותי האוטומציה השיווקית של המערכת הישראלית

מה זה סמוב (Smoove)? מה המערכת מאפשרת? אילו אוטומציות אפשר ליצור? כל מה שצריך לדעת על סמוב במקום אחד! ותהנו – יש לכם חשבון חינמי עד 200 אנשי קשר!!

חברות גדולות ובתי עסקים מכל הסוגים בישראל יכולים ליהנות מהפלטפורמה המתקדמת "smoove", שירותי אוטומציה ודיגיטל מתקדמים במערכת ישראלית אחת.
למה כל עסק חייב להשתמש בשירותי אוטומציה? מה מציעה מערכת "smoove"? מה כוללת המערכת החינמית וכמה היא עולה? ומה הן הביקורות ברשת על המערכת המתקדמת?

לא משתמשים בשירותי אוטומציה? בקרוב העסק שלכם יעלם!

מערכת אוטומציה בעברית ליצירת ניוזלטר של מיילים או סמסים, אפשרות לניהול לידים ברמה מתקדמת! אנו ממליצים באופן אישי!

רוצים לבדוק מה זה smoove? לחצו כאן ופתחו חשבון בחינם!

זוהי אינה הפחדה אלא המציאות הקיימת בשטח, תקופת הקורונה הוכיחה למשק הישראלי והבינלאומי שפעולות דיגיטליות ואוטומטיות מרחוק הם העידן החדש, עסקים שלא עברו בשנים האחרונות לשווק עצמם ברשת ולהשתמש בשירותי אוטומציה שונים מתקשים לשרוד אל מול המתחרים שלהם בענף.
מערכות אוטומציה שונות וקישורים בין מערכות מבטיחות לכל עסק להתאים את פן השיווק, המכירות, השירות והתפעול לעידן החדש.
אם חשבתם שרק התאגידים הגדולים משתמשים בשירותי אוטומציה ומשקיעים בדיגיטל, כדי שתחשבו שוב, כיום כמעט כל עסק דואג למשוך כמה שיותר לקוחות דרך האינטרנט ולשמר אותם באמצעיים אוטומטים שונים.
בעוד שחברה גדולה משתמשת מייל שיווקי, אוטומציה שיווקית, דפי נחיתה ושליחת סמסים לכל מטרה – גם העסקים הקטנים כדוגמת חנות הירקות או חנות תבלינים עברו למרחב האינטרנטי וכיום האוטומציה השיווקית והמרחב הדיגיטלי ברשת הם השולטים.
כדי לקדם את העסקים שברשותכם תוכלו להשתמש בפלטפורמות אוטומציה שונות, פלטפורמה מתקדמת וישראלית היא "smoove" המייעלת ומקדמת תהליכים עסקיים.

מה מאפשרת המערכת של  "smoove"?

הפלטפורמה הישראלית של  "smoove" מאפשרת לכל בית עסק, מהקטנים ביותר ועד הגדולים ביותר, לנצל את שירותי המערכת כדי לקדם את האמצעים הדיגיטליים והאוטומטיים של העסקים החברות.
באמצעות פתרונות טכנולוגים מתקדמים "smoove" תאפשר לכם פתרונות מגוונים לנושאים עסקיים רבים ובניהם: דיוור אלקטרוני שיווקי, אוטומציה שיווקית, בניית דפי נחיתה ללא תקציבי ענק ושלחית SMS אוטומטי לצרכים עסקיים רבים.
היתרון הגדול במערכת הוא קלות התפעול, גם אם אין לכם ניסיון קודם במערכת או בעולם האוטומציה והדיגיטל, כבעלי העסק או אחראיים על השיווק – כל אחד מכם יוכל להגדיר את הפעולות מרחוק ובקלות.

דיוור אלקטרוני

אחד הכלים המוכרים ביותר במסגרת עולם האוטומציה הוא דיוור אלקטרוני שיווקי (ניוזלטר), כדי לקדם את השיווק באימייל בקלות תוכלו להשתמש במייל השיווקי של "smoove" כדי להניע את הלקוחות הקיימים ואף להגיע ללקוחות חדשים.
באמצעות מאגר כתובות הדוא"ל שברשותכם תוכלו לקדם מבצעים, מוצרים ושירותים, קמפיינים ומסרים שונים המתאימים לכל סוג עסק או איש ציבור.
מערכת הדיוור האלקטרוני מספקת פתרון עכשווי לשיווק באיימל ואף יכולה לאפשר לכם שיווק אישי מותאם.

פעולות מערכת הניוזלטר:

ניהול רשימות – תוכלו לאגד לקוחות מסוימים תחת רשימות שונות ובכך להעביר תקשורת שיווקית אישית, קבוצות מסווגות יאפשרו לכם לספק חוויה מותאמת לכל לקוח ולהגדיל את הסיכוי למשוך את הלקוח.
תבניות מעוצבות – במקום להעביר מיילים טקסטואליים ישנים, המערכת תאפשר לכם לעצב את המיילים שלכם בעיצובים מקצועיים ושיווקיים באמצעות מאגר תבניות וללא צורך בהשקעה כספית עבור מעצבים ומתכנתים.
בנוסף, תוכלו להוסיף תמונות, כתבות ותוכן RSS מכל אתר.
ניתוח נתונים ובחינת תוכן –  המערכת תאפשר לכם לנתח מדדים לנתונים שונים, כך תוכלו להגדיל את רמת האפקטיביות ולהגדיל את המכירות. המערכת מאפשרת לכם לבדוק אם התוכן שלכם עבד ובכך לשפר את יחסי ההמרה והאינטראקציות שלכם לאורך זמן.
מייל אישי – באמצעות מערכת הניוזלטר האוטומטי תוכלו לבחור באפשרויות טקסט מתקדמות עם שדות מותאמים אישית.
רספונסיביות – המייל שלכם יוצג בצורה טובה בכל סוגי המסכים.

אוטומציה שיווקית

הבחירה בפעולות אוטומטיות אינה בחירה באובדן מגע הקסם שלכם, אוטומציה שיווקית תאפשר לכם לבצע פעולות תפעוליות מרובות בקלות ובמהירות.
הפלטפורמה של "smoove" מציעה לקהל הלקוחות פעולות אוטומציה שיווקית רבות:
הודעות אוטומטיות – באמצעות המערכת לא תאבדו את הפניות, אימיילים אישיים יתוזמנו בצורה מוגדרת וכך תוכלו לשמר את הקשר שלכם עם הלקוחות.
מסלול לקוח – תוך זמן קצר תוכלו ליצור מסלול אוטומטי ללקוח, המערכת תאפשר לכם להוסיף מנויים קבועים לרשימות הלקוחות שלכם ולשלוח מייל תגובה לתגובות בדף הנחיתה או לקבלת אימייל מהמשתמשים.
טירגוט – קהל היעד הרלוונטי יקבל את התוכן הרלוונטי והמותאם ביותר עבורו.
ניתוח נתונים, בחינת תוכן והתאמת טקסט אישית– בדומה לדיוור אלקטרוני, גם כאן תוכלו לבדוק את הנתונים, כמה לידים עוברים במסלול התקשורת העסקית שלכם ובדיקת התוכן לצורך קבלת החלטות שיווקיות נוספות. כמו כן, תוכלו להתאים את הטקסט במסרים שונים.
טריגר – מסרים אוטומטיים המבוססים נתונים קיימים או התנהגות משתמשים.
פתרונות להגדלת המכירות ושיפור השירות – המערכת תאפשר לכם להתממשק לפלטפורמות כדוגמת מג'נטו ווקומרס ועוד.
התממשקות לפלטפורמות נוספות יאפשרו לכם להעביר הצעות או תגובות מותאמת ללקוחות בהתאם להתנהגות שלהם בחניות מסחר אלקטרוני (חנות אינטרנט).

רוצים לבדוק מה זה smoove? לחצו כאן ופתחו חשבון בחינם!

דפי נחיתה

כל עסק המכבד את עצמו חייב להקים לעצמו אתר אישי בהקמה כמה שיותר מתקדמת, במינימום השקעה.
באמצעות "smoove" תוכלו לבנות בעצמכם דפי נחיתה חכמים המתאימים לכל סוג וגודל של עסק:
אלמנטים – תוכלו להוסיף או להוריד אלמנטים מדף הנחיתה בקלות וללא צורך בהבנה בבניית אתרים.
עיצובים קיימים – ללא צורך במעצב ומתכנת אישי, תוכלו לבחור מבין מגוון עיצובים מובנים כולל עיצוב מסך מלא.
רספונסיביות – בדומה לניוזלטר, גם האתר שלכם יוצג בצורה טובה על כל המסכים הקיימים.
טפסים אינטרנטיים – הקמה פשוטה של טפסים מקוונים המותאמים אישית לצרכים של כל עסק.
אינטגרציות – קישור הנתונים המגיעים מהאתר למערכות פנימיות (לדוגמה: CRM) והתממשקות לזאפייר.

SMS אוטומטי

אופציה יעילה נוספת של "smoove" היא שליחת מסרונים אוטומטית.
בהגדרה לכל זמן ותאריך ובהתאמה אישית, תוכלו לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם, לסייע לקידום מבצעים, קמפיינים, לעדכן מחירים ותנאים ואף לעדכן לקוחות במידע ייעודי.

מספר פונקציות אותה מציעה מערכת שליחת סמסים:

תוכן אישי – טקסט אוטומטי בהתאמה אישית יאפשר לכם לשפר את יחסי ההמרה עם הלקוחות הקיימים.
המערכת שולחת SMS אוטומטי כבר משלב ההיכרות הראשונית ומסרונים אוטומטים מוגדרים נוספים.
ניתוח נתונים – באמצעות נתונים שונים תוכלו להבין בדיוק מה עובד עבור המבקרים באתר ולבנות את הקו העסקי-שיווקי שלכם באופן יעיל.
רשימות – בדומה לאפשרויות הקודמות המערכת תאפשר לכם לחלק את המידע על הלקוחות והלידים לקבוצות לצורך התאמה אישית ללקוח.
קמפיין מצליח – המסרונים האוטומטיים יאפשרו לכם לבנות קמפיינים ומבצעים חכמים עם מידע מעודכן מלקוחות.
בנוסף, ניתן לקשר את דף הנחיתה שלכם לSMS  השיווקי שהתקבל ובכך לאתר לידים ששווים עבורכם כסף רב.

רוצים לבדוק מה זה SMOOVE? לחצו כאן ופתחו חשבון בחינם!

יש גם בחינם: כמה זה עולה? מה המשתמשים חושבים על "smoove"?

הפלטפורמה הישראלית "smoove" מאפשרת למשתמשים להירשם באמצעות חשבון בסיסי עם אפשרויות מרובות פתוחות ובחינם.
ככל שתצטרכו אפשרויות מתקדמות יותר והעלאת כמות אנשי קשר (מעל ל 200 אנשי קשר) כך תצטרכו לשלם תשלום חודשי או שנתי החל מ 49 ₪ לחודש ועד 539 ₪ לחודש, במידה ואתם זקוקים למערכת שתאפשר לכם מעל ל 20,000 אנשי קשר תצטרכו לקבל הצעת מחיר נפרדת.

הביקורות על המערכת טובות, מרבית המבקרים החיוביים מציינים את נוחות ההפעלה, היתרון בעבודה על מערכת בעברית, ופעולות האוטומציה מתקדמות ומתאימות לצרכי משתמשי המערכת.
הביקורות הנמוכות ציינו שלפלטפורמה יש עוד מקומות בהם יכולה להשתפר אל מול המתחרים האחרים ועל הצורך ביצירת קשר טלפונית לביטול המנוי.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

סגור