אקטיב טרייל ואוטומציות הפכו לחלק בלתי נפרד מדרך השיווק של עסקים רבים. מדובר על מערכת אוטומוציה שיווקית – עסקית אשר באמצעותה עוברים לידים ולקוחות בעסק.

מערכת אוטומציות עם אקטיב טרייל מקשרת בין ערוצי התקשורת השיווקיים השונים כמו: אימיילים, טפסי הרשמה בדפי נחיתה, פופאפים, הודות SMS ועוד אשר באמצעותם ניתן ליצור מערך שיווקי בהתאם לצרכי העסק.

מהי מערכת אקטיב טרייל?

מערכת אקטיב טרייל היא מערכת אוטומציה לפעולות שיווקיות של העסק שבאמצעותה ניתן להגיע ללקוחות ולהכניס לידים חדשים לחברה. באמצעות מערכת זאת ניתן לבצע מגוון פעולות שיווקיות אשר יעזרו לכם להביא יותר לידים וכן ליידע את הלקוחות שלכם לפעולה. בין הפעולות השונות של מערכת אקטיב טרייל, תוכלו למצוא את הדברים הפעולות הבאות:

שליחת סדרות אימיילים למוצרים או מבצעים– באמצעות מערכת אקטיב טרייל, ניתן לשלוח ללקוחות סדרת איימילים להיכרות עם מוצר חדש או למבצע מסוים ועוד,כך  למעשה אתם מעדכנים את הלקוחות שלכם בכל מה שמתרחש אצלכם בעסק.

שליחת הודעות SMS- שליחת הודעת SMS בצורה אורגנית דך האוטומציה על מנת לבדוק מה עובד טוב יותר על הלקוחות מבחינת השיווק במסלול עצמו, האם מייל היא הדרך הטובה יותר או הודעת SMS.

אימיילים ופעולות ע"י טריגרים- ניתן לקבוע את שליחת האימיילים והודעות ה-SMS בהתאם לטריגרים שונים כגון: פתיחת מיילים, הקלקה על מיילים, תאריכים שונים ועוד פעולות נוספות.

פיצול תנועה- באמצעות מערכת אקטיב טרייל, ניתן לפצל את התנועה לפיצול תנועה, כלומר ליצור אימיילים שונים ולבדוק איזה מהם עובד טוב יותר מבחינה שיווקית על הלקוחות ששלחתם להם את המייל.

הזמנות לאירועים ותזכורות- מערכת אקטיב טרייל, מאפשרת הזמנת במיילים והודעות SMS לאירועים שונים ותזכורות שאתם מוזמנים באליהם.

סדרות לנרשמים במערכת- ניתן לשלוח דרך המערכת סדרות שלמות אימיילים לאורך תקופה מסוימת ולהיות בקשר עם הלקוח עצמו.

דוגמא לשימוש במערכת אטקיב טרייל

אם אתם מעוניינים לבנות לחברת פרסום מערת אקטיב טרייל, עליכם לשים לב לשלבים הבאים בעת השימוש במערכת אקטיב טרייל, וכמובן לבצע הדרכה במערכת אקטיב טרייל, על מנת לדעת את כל הדברים שאתם צריכים לדעת בטרם השימוש במערכת עצמה. בשלב הראשון, המערכת תזהה את הנרשם החדש דרך טופס ההרשמה אשר מוטמע באתר. בשלב השני, ישלח לו מייל "ברוכים הבאים", בשלב שלישי, תהיה השהייה של יומיים. בשלב הרביעי, ייבדק האם הנעמן פתח את המייל שנשלח לו דרך מערכת האקטיב מייל, במידה והנמען פתח ישלח לו קופון ללקוח חדש, במידה והמייל לא נשלח ישלח לו הודעת SMS עם קופון הצטרפות.

יתרונות אוטומציות עם אקטיב טרייל

לאוטומציות עם אקטיב טרייל יש לא מעט יתרונות ביחס לשיטות אחרות הנהוגות בשוק. באמצעות מערכת אקטיב טרייל, ניתן ליהנות מיתרונות רבים כגון:

התאמה מלאה למובייל- באמצעות מערכת אקטיב טרייל, ניתן לקבל התאמה מלאה של התכנים למכשירי המובייל, דבר זה יגרום ללא מעט לקוחות לפתוח את המייל דרך הסלולאר ומה שגירום לקמפיין שלכם להצליח מאוד. המקמפיין יותאם למסך הטלפון שלכם, כולל הגרפיקה והנראות, הצבעים ועוד.

נוחות עם עורך הקמפיינים- עורך הקמפיינים של אקטיב טרייל, יאפשר לכם לערוך את הניוזלטר שלכם ואף לעצב אותו בצורה הגבוהה ביותר. תוכלו להזין טקסט, מונות וקישורים לרשתות החברתיות השונות ואפילו לבחור את המיקום בדיוור, לבצע חיתוכים שונים, לשנות צבע, להוסיף אפקטים, הוספת כפתורים שונים ועוד פעולות שונות.

סל שירותים נרחב-  באמצעות מערכת אקטיב טרייל תוכלו לקבל סל שירוים נרחב הכולל תוספות שונות כגון: טפסי הרשמה מעוצבים, פיצ'רים שונים הניתן לסנכרון, רשימות נמענים מסודרות לפי תאריכים, מאפיינים או כל דרך אחרת שתחליטו, הטמעת סקרים ועוד.

מערכת דפי נחיתה חינמית- תוכלו קבל מערכת דפי נחיתה חינמית שתראה מקצועית ואחידה בעיצובה. תוכלו לעבוד על תבנית ריקה או לבנות את דף הנחיתה מהתחלה ואף להוסיף כפתורי הפעלה, לינקים ועוד.

קבלת פיצ'רים מתקדמים- ניתן להוסיף פיצ'רים מתקדמים כמו סדרת דיוורים פעם אחת, סדרה על בסיס מותאם אישית, סדרה אוטומטית ועוד. ניתן לתכנן את השליחה בהתאם לפעולות הלקוחות, בין אם מדובר על ימי הולדת או יום נישואים, או לאחר פעולה כמו הרשמה או רכישה של מוצר ועוד.

מערכת דוחות מתקדמת- באמצעות מערכת דוחות מתקדמת ניתן לפלח את התוצאות בהתאם לחודשים או בהתאם לכלל הקמפיינים שנשלחו לאורך השנה האחרונה. בדוחות תוכלו לראות מידע מפורט על הקמפיין שכולל שמות, דואר אלקטורני , כמות הקלקות, מי פתח את הדואר, אחוז פתיחות, אחוז הסרות, שגויים ועוד.

שירות מקצועי- השירות המקצועי של אקטיב טרייל כולל צוות מומחים, וויבנר חינמי על מהמערכת ,טיפים שיווקיים, מדריכים זמינים בבלוג אקטיב טרייל וכמובן מידע מקיף בכל מה שאתם צריכים בין אם זה דפי נחיתה, שיווק אונליין ועוד דברים נוספים.

האם אוטומציות אקטיב טרייל מתאימות לכל סוגי העסקים?

אוטומציות אקטיב מתאימות לכל סוגי העסקים הקטנים, הבינוניים והגדולים כאחד ונותנת פתרון הולם בכל מה שקשור לפעולות השיווקיות של העסק.

מה לגבי מחירים של אקטיב טרייל?

המחיר באקטיב טרייל הינו לפי כמות נמענים שאליהם תרצו לדוור.

דוגמא: חשבון בסיסי לכמות של עד 1000 נמענים שאליהם תעשו דיוור יעלה 100 ש"ח, חשבון מתקדם הנקרא פלוס יעלה 150 ש"ח לחודש, וחשבונות פרימיום עם כל הפיצ'רים יעלו 1153 ש"ח.
לכן, חשוב לדעת מראש לכמה אנשים תרצו לדוור וכך להתאים את החבילה המתאימה לצרכי העסק שלכם!

שאלות נפוצות

טריגר הוא מה שמפעיל את מערכת האוטומציה של העסק שלכם. זה יכול להיות פעולה של לקוח לאתר, מילוי טופס הרשמה בדף נחיתה, פתיחת מייל ועוד. באמצעות טריגרים ניתן להפעיל את האוטומציות אשר נמצאות במערכת אקטיב טריל.

סגמנטציה היא הפעולה שמאפשרת לכם לפנות אל כל לקוח בצורה אישית ולהתאים לו תוכן בהתאם למאפיינים שלו. למשל הגדרת סגמנטציה בהתאם למקום גורים או גיל או קהל היעד.

כן. אקטיב טרייל הינה פיתוח ישראלי, משרדי האם של החברה נמצאים בתל אביב.

באקטיב טרייל תמצאו מוניטין מוכח ומקצועי בקרב ספקיות הדואר האלקטרוני ומערכת חכמה, נוחה וקלה לתפעול. מה שמבטיח לכם אפקטיביות גבוהה בשליחת הקמפיינים ואחוזי פתיחה גבוהים.

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית נא להשאיר פרטים 👇

לחזור למשהו ספציפי?

סגור